Group clone (1.1.0-rc5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Approve
cs: Schválit

en: Group
cs: Skupina

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Clone
cs: Klonovat

en: Revert
cs: Vrátit
