Group clone (1.1.0-rc5) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Group
et: Grupp

en: Enabled
et: Lubatud

en: Content type settings
et: Sisutüübi seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Clone
et: Klooni

en: Revert
et: Lähtesta
