Group clone (1.1.0-rc5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Approve
gu: મંજૂરી આપો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત
