Group clone (1.1.0-rc5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Revert
mn: Буцаах
