Group clone (1.1.0-rc5) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Group
pl: Grupa

en: Enabled
pl: Włączone

en: Content type settings
pl: Ustawienia typów zawartości

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Clone
pl: Klonuj

en: Revert
pl: Przywróć
