Group clone (1.1.0-rc5) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Approve
sl: Odobri

en: Group
sl: Skupina

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Revert
sl: Povrni
