Group clone (1.1.0-rc5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Save
th: บันทึก

en: Clone
th: โคลน

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน
