Group clone (1.2.0-rc1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Approve
el: Έγκριση

en: Group
el: Ομάδα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Revert
el: Επαναφορά
