Group clone (1.2.0-rc1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Approve
es: Aprobar

en: Group
es: Grupo

en: Enabled
es: Activado

en: Content type settings
es: Configuración del Tipo de Contenido

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: Clone
es: Clonar

en: Revert
es: Revertir
