Group clone (1.2.0-rc1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Group
mr: समुह

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप
