Group clone (1.2.0-rc1) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Approve
no: Godkjenn

en: Group
no: Gruppe

en: Enabled
no: Aktivert

en: Content type settings
no: Innstillinger for innholdstype

en: Save
no: Lagre

en: Default
no: Standard

en: Clone
no: Kopier

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon
