Group clone (1.2.0-rc1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Group
os: Къорд

en: Enabled
os: Иу у

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
