Group clone (1.2.0-rc1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Approve
tr: Onayla

en: Group
tr: Grup

en: Enabled
tr: Etkin

en: Content type settings
tr: İçerik türü ayarları.

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Clone
tr: Kopya

en: Revert
tr: Geri al

en: Group type ID
tr: Grup türü ID'si
