Group clone (1.2.0-rc2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Clone
cy: Clôn

en: Revert
cy: Dychwelyd
