Group clone (1.2.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Approve
be: Дазволіць

en: Group
be: Група

en: Enabled
be: Уключана

en: Content type settings
be: Налады тыпу змесціва

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану
