Group clone (1.2.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Approve
de: Bestätigen

en: Group
de: Gruppe

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Content type settings
de: Einstellungen des Inhaltstyps

en: Save
de: Speichern

en: Default
de: Standard

en: Clone
de: Duplizieren

en: Revert
de: Zurücksetzen

en: Group type ID
de: Gruppentyp-ID

en: Configuration array for the plugin
de: Arraykonfiguration des Plugins
