Group clone (1.2.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Group
fi: Ryhmä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Content type settings
fi: Sisältötyypin asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Revert
fi: Palauta käyttöön
