Group clone (1.2.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Approve
gl: Aprobar

en: Group
gl: Grupo

en: Enabled
gl: Activado

en: Content type settings
gl: Axustes do tipo de contido

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Clone
gl: Clonar

en: Revert
gl: Volver
