Group clone (1.2.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Approve
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು
