Group clone (1.2.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Group
ne: समूह

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Clone
ne: प्रतिरूप
