Group clone (1.2.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Approve
af: Keur goed

en: Group
af: Groep

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Revert
af: Rol terug
