Group clone (1.1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Approve
fr: Approuver

en: Group
fr: Groupe

en: Enabled
fr: Activé

en: Content type settings
fr: Paramètres de type de contenu

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Clone
fr: Cloner

en: Revert
fr: Rétablir

en: Group type ID
fr: Identifiant (ID) de type de groupe
