Group clone (1.2.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Approve
ja: 承認

en: Group
ja: グループ

en: Enabled
ja: 有効

en: Content type settings
ja: コンテンツタイプ設定

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Clone
ja: 複製

en: Revert
ja: 戻す
