Group clone (1.2.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Group
ku: گرووپ

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی
