Group clone (1.2.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Approve
sv: Godkänn

en: Group
sv: Grupp

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Content type settings
sv: Inställningar för innehållstyp

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Clone
sv: Klona

en: Revert
sv: Återställ
