Group clone (1.2.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Approve
ur: منظور

en: Group
ur: گروپ

en: Enabled
ur: فعال

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ
