Group Comment (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Group
ar: المجموعة

en: Comments
ar: التعليقات

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Approved
ar: معتمد

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Edit comment
ar: تحرير التعليق

en: Delete comment
ar: احذف التعليق

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Approved status
ar: حالة الموافقة

en: Comment Type
ar: نوع التعليق
