Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Menu link title
be: Загаловак пункта меню

en: Add link
be: Дадаць спасылку
