Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: Add link
ca: Afegeix un enllaç
