Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Menu link title
cs: Nadpis odkazu menu

en: Add link
cs: Přidat položku
