Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Menu link title
eu: Menu estekaren izenburua

en: Add link
eu: Esteka gehitu
