Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Menu link title
nl: Titel van menulink

en: Add link
nl: Link toevoegen

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
nl: Handmatig ingevoerde paden moeten starten met een van de volgende tekens: / ? #
