Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Menu link title
oc: Títol del ligam dins lo menú

en: Add link
oc: Apondre un ligam
