Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Menu link title
sv: Titel på menylänken

en: Add link
sv: Lägg till länk
