Group Content Default Menu (3.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Menu link title
tr: Menü bağlantı başlığı

en: Add link
tr: Bağlantı ekle
