Group Content Menu (2.0.1) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Edit menu
eu: Editatu menua

en: Delete menu
eu: Ezabatu menua

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Menus
eu: Menuak

en: Menu link title
eu: Menu estekaren izenburua

en: Translate
eu: Itzuli

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: Add link
eu: Esteka gehitu

en: Parent link
eu: Guraso esteka

en: Provide a menu link
eu: Menuan esteka ahal bidetzen du

en: Shown when hovering over the menu link.
eu: Erakutsi kurtsorea menuaren estekaren gainetik pasatzen denean.

en: logged in users only
eu: erabiltzaile erregistratuak bakarrik
