Group Content Menu (2.0.1) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Group
nl: Groep

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Menu link
nl: Menulink

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Edit menu
nl: Menu bewerken

en: Delete menu
nl: Menu verwijderen

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Menus
nl: Menu's

en: Menu link title
nl: Titel van menulink

en: Translate
nl: Vertalen

en: Starting level
nl: Startniveau

en: Link title
nl: Linktitel

en: Add link
nl: Link toevoegen

en: Parent link
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Provide a menu link
nl: Voer een menulink in

en: Shown when hovering over the menu link.
nl: Wordt getoond wanneer met de cursor over de menulink wordt bewogen.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Enable @title menu link
nl: Menulink @title inschakelen

en: There are no menu links yet.
nl: Er zijn nog geen menulinks.

en: logged in users only
nl: alleen ingelogde gebruikers

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
nl: Menulinks met lager gewicht worden weergegeven voor links met een hoger gewicht.

en: Maximum number of levels
nl: Maximaal aantal niveaus

en: Menu levels
nl: Menuniveaus

en: Initial menu level
nl: Oorspronkelijk menu-niveau

en: The menu will only be visible if the menu item for the current page is at or below the selected starting level. Select level 1 to always keep this menu visible.
nl: Het menu is alleen zichtbaar indien het menu-item van de huidige pagina zich op of onder het ingestelde startniveau bevindt. Selecteer '1' om het menu altijd zichtbaar te maken.

en: Maximum number of menu levels to display
nl: Het maximale aantal weer te geven menu-niveaus.

en: The maximum number of menu levels to show, starting from the initial menu level. For example: with an initial level 2 and a maximum number of 3, menu levels 2, 3 and 4 can be displayed.
nl: Het maximale aantal weer te geven menu-niveaus, beginnend bij het startniveau. Bijvoorbeeld: bij een startniveau van 2 en een maximaal aantal niveaus van 3, zullen menu-niveaus 2, 3 en 4 worden getoond.

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
nl: Er zijn nog geen menulinks. <a href=":url">Link toevoegen</a>.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
nl: <q>Login</q> voor anonieme gebruikers

en: Expand all items
nl: Alle items uitklappen

en: Expand all menu items
nl: Alle menu-items uitklappen

en: Override the option found on each menu link used for expanding children and instead display the whole menu tree as expanded.
nl: Overschrijft de optie van afzonderlijke menu-links om onderliggende links weer te geven en geeft alle links van het menu weer.
