Group Content Menu (2.0.1) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: disabled
oc: desactivat

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Edit menu
oc: Modificar lo menú

en: Delete menu
oc: Suprimir lo menú

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: Menus
oc: Menús

en: Menu link title
oc: Títol del ligam dins lo menú

en: Translate
oc: Traduire

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Add link
oc: Apondre un ligam

en: Parent link
oc: Ligam pare

en: Provide a menu link
oc: Provesís un ligam de menú

en: Shown when hovering over the menu link.
oc: S'aficha quand es passa per damunt del ligam de menú.

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: Enable @title menu link
oc: Activar lo ligam de menú @title
