Group Content Menu (2.0.1) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: disabled
pl: wyłączone

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Edit menu
pl: Edycja menu

en: Delete menu
pl: Usuń menu

en: Menu settings
pl: Ustawienia menu

en: Menus
pl: Menu

en: Menu link title
pl: Tytuł odnośnika menu

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Starting level
pl: Poziom początkowy

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Add link
pl: Dodaj odnośnik

en: Parent link
pl: Nadrzędny link

en: Provide a menu link
pl: Udostępnij odnośnik w menu

en: Shown when hovering over the menu link.
pl: Pokazuj, gdy użytkownik umieści kursor nad odnośnikiem w menu.

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Enable @title menu link
pl: Aktywacja odnośnika @title w menu

en: logged in users only
pl: tylko zalogowani użytkownicy

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
pl: Linki z mniejszą wagą będą w menu wyświetlane przed cięższymi.

en: Maximum number of levels
pl: Maksymalna liczba poziomów

en: Menu levels
pl: Poziomy menu

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
pl: Nie ma jeszcze żadnych odnośników menu. <a href=":url">Dodaj odnośnik</a>.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
pl: <q>Zaloguj się</q> dla anonimowych użytkowników
