Group Content Menu (2.0.1) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: disabled
ro: dezactivat

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Menu link
ro: Link Meniu

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Edit menu
ro: Modifică meniu

en: Delete menu
ro: Șterge meniu

en: Menu settings
ro: Opțiuni de meniu

en: Menus
ro: Meniuri

en: Menu link title
ro: Titlul legăturii de meniu

en: Translate
ro: Traducere

en: Starting level
ro: Nivel de pornire

en: Add link
ro: Adăugare legătură

en: Parent link
ro: Legătură părinte

en: Provide a menu link
ro: Furnizează legătura în meniu

en: Shown when hovering over the menu link.
ro: Afișat la trecerea peste legătura din meniu

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Enable @title menu link
ro: Activați legătura @title din meniu

en: logged in users only
ro: doar utilizatorii autentificați

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
ro: Legăturile de meniu cu lățimi mai mici sunt afișate înaintea legăturilor cu lățimi mai mari.

en: Maximum number of levels
ro: Număr maxim de nivele

en: Menu levels
ro: Nivelele meniului

en: Initial menu level
ro: Nivelul inițial al meniului

en: The menu will only be visible if the menu item for the current page is at or below the selected starting level. Select level 1 to always keep this menu visible.
ro: Meniul va fi vizibil doar dacă elementul de meniu pentru pagina curentă este la sau sub nivelul de început selectat. Selectați nivelul 1 pentru a păstra vizibil întotdeauna acest meniu.

en: Maximum number of menu levels to display
ro: Numărul maxim de nivele de afișat pentru meniu

en: The maximum number of menu levels to show, starting from the initial menu level. For example: with an initial level 2 and a maximum number of 3, menu levels 2, 3 and 4 can be displayed.
ro: Numărul maxim de nivele de afișat pentru meniu, începând de la nivelul de meniu inițial. De exemplu: cu un nivel 2 initial și un număr maxim de 3, nivelurile de meniu 2. 3 și 4 pot fi afișate.

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
ro: Nu sunt încă legături în meniu. <a href=":url">Adaugă legătură</a>.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
ro: <q>Autentificare</q> pentru utilizatori anonimi
