Group Content Menu (3.0.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Edit menu
af: Wysig item

en: Translate
af: Vertaal
