Group Content Menu (3.0.0) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: disabled
os: хицæн у

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан
