Group Content Menu (3.0.4) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: disabled
cs: vypnuto

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Menu link
cs: Položka menu

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Edit menu
cs: Upravit menu

en: Delete menu
cs: Odstranit menu

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Menus
cs: Menu

en: Menu link title
cs: Nadpis odkazu menu

en: Translate
cs: Přeložit

en: Starting level
cs: Počáteční úroveň

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Add link
cs: Přidat položku

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Parent link
cs: Nadřazený odkaz

en: Provide a menu link
cs: Vytvořit položku v menu

en: Shown when hovering over the menu link.
cs: Zobrazeno při přejetí odkazu menu myší.

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Enable @title menu link
cs: Povolit položku @title v menu

en: logged in users only
cs: pouze přihlášení uživatelé

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
cs: Odkazy menu s nižší váhou se zobrazují před/nad odkazy s vyšší váhou.

en: Default revision
cs: Výchozí revize
