Group Content Menu (3.0.0) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Edit menu
ne: मेनु लाई सम्पादन गर्नुहोस

en: Delete menu
ne: मेनु हटाउनुहोस्

en: Menus
ne: मेनु

en: Translate
ne: अनुवाद
