Group Content Menu (3.0.5) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Edit
se: Rievdat

en: Add
se: Lasit

en: Translate
se: Jorgal
