Group Content Menu (8.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent item
dz: རྩ་ལག་རྣམ་གྲངས།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Edit menu
dz: དཀར་ཆག་ཞུན་དག་འབད་

en: Delete menu
dz: དཀར་ཆག་བཏོན་གཏང་

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་
