Group Content Menu (8.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Translate
gu: ભાષાંતર
