Group Content Menu (8.x-1.0-rc2) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Unlimited
bn: অসীম

en: Menu settings
bn: মেনু সেটিংস

en: Translate
bn: অনুবাদ

en: Provide a menu link
bn: একটি মেনুতে লিংক হিসেবে রাখুন

en: Shown when hovering over the menu link.
bn: মেনু লিংকের ওপর মাউস কার্সর নিলে এটি দেখা যাবে।

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
