Group Content Menu (8.x-1.0-rc3) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: disabled
bg: деактивиран

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Parent item
bg: Родителски елемент

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Edit menu
bg: Редактирай меню

en: Delete menu
bg: Изтрий меню

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: Menus
bg: Менюта

en: Menu link title
bg: Заглавие на меню линк

en: Translate
bg: Преведи

en: Add link
bg: Добави линк

en: Provide a menu link
bg: Създай линк в менюто

en: Shown when hovering over the menu link.
bg: Показва се при посочване на линк от менюто с мишката.

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
