Group Content Menu (8.x-1.0-rc3) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: disabled
hu: tiltott

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Parent item
hu: Szülő elem

en: Menu link
hu: Menühivatkozás

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Edit menu
hu: Menü szerkesztése

en: Delete menu
hu: Menü törlése

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: Menus
hu: Menük

en: Menu link title
hu: Menüpont neve

en: Translate
hu: Fordítás

en: Starting level
hu: Kezdőszint

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: Add link
hu: Hivatkozás hozzáadása

en: Provide a menu link
hu: Menüpontot hoz létre

en: Shown when hovering over the menu link.
hu: Akkor jelenik meg, ha az egér a menühivatkozás fölé kerül.

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Enable @title menu link
hu: @title menühivatkozás engedélyezése

en: logged in users only
hu: csak bejelentkezett felhasználók

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
hu: A kisebb súlyú menüpontok a nehezebb hivatkozások előtt jelennek meg.

en: Maximum number of levels
hu: Szintek maximális száma

en: Menu levels
hu: Menüszintek

en: Initial menu level
hu: Kezdő menüszint

en: The menu will only be visible if the menu item for the current page is at or below the selected starting level. Select level 1 to always keep this menu visible.
hu: A menü csak akkor jelenik majd meg, ha az aktuális oldalhoz tartozó menüelem a megadott kezdőszinten, vagy az alatt helyezkedik el. Az 1-es szint kiválasztásával a menü mindig látható lesz.

en: Maximum number of menu levels to display
hu: Megjelenítendő menüszintek legnagyobb száma

en: The maximum number of menu levels to show, starting from the initial menu level. For example: with an initial level 2 and a maximum number of 3, menu levels 2, 3 and 4 can be displayed.
hu: A megjelenített menüszintek legnagyobb száma, a kiinduló szintet is beleértve. Például a 2-estől 3-at számítva a 2., 3., és 4. szintek lesznek láthatóak.

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
hu: Még nincsenek menühivatkozások.  <a href=":url">Hivatkozás hozzáadása</a>.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
hu: <q>Bejelentkezés</q> névtelen felhasználók számára

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.
